Zobacz nasz katalog
PL EN DE

WŁOSKI DESIGN, NIEMIECKA JAKOŚĆ, POLSKA CENA

O firmie

Atlas Meble Kuchenne Sp. z o.o. oraz Atlas Kuchnie Szczecin to przedsiębiorstwa z długoletnią tradycją w zakresie produkcji i dystrybucji najwyższej jakości mebli kuchennych. Atlas Kuchnie Szczecin zajmuje się projektowaniem kuchni na wymiar począwszy od projektu kuchni a kończąc na jej montażu. Wszystkie nasze projekty to kuchnie na zamówienie co świadczy o przykładaniu dużej uwagi do każdego klienta.

5 LAT GWARANCJI

Zapraszamy do zakładki "Promocje", gdzie przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe kuchnie w bardzo atrakcyjnych cenach. Informujemy, że oprócz marek AGD MIELE, SIEMENS, BOSCH zostaliśmy jedynym dystrybutorem w regionie marki GAGGENAU!

Silna pozycja marki Atlas Meble Kuchenne Sp. z o.o. w Polsce i zagranicą jest efektem długoletnich prac nad doskonaleniem funkcjonalności i jakości mebli, poprzez zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych i produkcyjnych.

W ofercie proponujemy zestawy nawiązujące do stylistyki klasycznej, jak i nowoczesnej. Bogaty program ponad 50 modeli, wykonanych i wykończonych w różnych materiałach, dostępnych w palecie ponad 200 kolorów, umożliwia indywidualny wybór ustawień, stylu i wybarwień kuchni.Polecamy nasz salon gdzie mamy w ofercie kuchnie niemieckie i włoskie www.kagstudio.pl

Przy projektowaniu kuchni preferujemy tylko sprawdzonych przez nas producentów urządzeń i armatury: MIELE, SIEMENS, BOSCH, BLANCO.

Najwyższa jakość mebli Atlas Meble Kuchenne Sp. z o.o. oraz unikatowe wzornictwo zdobyły i zdobywają uznanie podczas wielu krajowych i międzynarodowych imprez targowych, będąc przedmiotem licznych nagród i wyróżnień. Sukces przedsiębiorstwa został również osiągnięty poprzez intensywną ekspansję rynkową, której efektem jest międzynarodowy zasięg obsługiwanych rynków w Europie, Skandynawii, Stanach Zjednoczonych i krajach bałkańskich.

© 2023 | ATLAS - MEBLE KUCHENNE

Wykonano w: avangardo.pl

Nasza strona używa plików Cookies, aby lepiej odpowiadać Twoim oczekiwaniom, Więcej w Polityce prywatności